Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem - igazgatásszervező szak: vélemények?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat! Mennyire nehéz bent maradni? Milyen sport foglalkozásokon kell részt venni? pl. ha én az úszást választom akkor csak úszni kell járnom v több mindenre is kell járni?Levelezőn mennyire nehéz elvégezni?Kérlek írjatok le mindent amit tudtok róla!

2013. dec. 22. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdéseid többségére nem tudom a választ, viszont az biztos, hogy levelezőn csak akkor végezheted el, ha egy bizonyos OKJ-s képzésed megvan illetve jelen pillanatban is a közigazgatásban dolgozol. (Kormányablak, stb..)
2013. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, erről eddig nem tudtam.
2013. dec. 28. 21:33
 3/7 anonim válasza:

Az egyetem szerintem nehezebb, mint azt sokan gondolják. Ha nem tanulsz rendesen már az első félévben, és nem szerzed meg a nehéz tárgyakból az átmenő jegyet, máris csúszhatsz egy teljes évet az égésszel.

A sport foglalkozást úgy kell elképzelned, hogy 4 félévet kötelező megcsinálnod. Sok minden közül választhatsz, és csinálhatod úgyis, hogy egyszer erre a sport foglalkozásra jársz be, utána meg egy másikra. A lényeg, hogy félévente 10 alkalmad meg legyen belőle.

2013. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2013. dec. 30. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Idén nem indul ez a szak, mert átalakítások vannak a sulin. Közigazgatás-szervező alapszakot terveznek helyette indítani, de még nem fogadták el, csak január végén derül ki.
2014. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak 2015. májusában érettségizek, de már nézegetem a sulikat. Köszönöm a válaszod :)
2014. jan. 5. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A mostani elsősök kb. egynegyede egy tárgy miatt csúszott egy évet indulásból...
2014. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!