Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a budapesti Edutus...

Mit tudtok a budapesti Edutus Főiskola Turizmus-vendéglátás alapszakáról?

Figyelt kérdés

Turizmus-vendéglátás szakma felé húz a szívem.

ha fősulira megyek, akkor olyanra, ahol jól érzem magam és persze korszerű.

érdekelne, hogy mennyire nehéz oda bekerülni, milyenek a tanárok stb. stb.

szóval minden, amiről szerintetek tudnom kellene :)

köszönöm a válaszaitokat :)


2013. dec. 27. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem hallottam erről az intézményről, pedig immár ötödik éve vagyok egyetemista. Kizárásos alapon egy büféfőiskola, kontárképzéssel, olyanoknak akiknek csak a papír kell.

Ha munkáltató lennék be se hívnám azt aki olyan fősulira járt amiről nem is hallottam.

2013. dec. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez a suli kilőve :D
2014. jan. 2. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Ha még a MÜTF neve lenne, nem ilyen válaszokat kapnál.

Én ebbe a suliba járok. Bekerülni sehova nem nehéz, ami magánsuli, meg fizetős. Bent maradni már annál inkább. Nem gyenge a hely, nagyon jó tanárok, és erős követelmények vannak, én ezt tapasztalom. Sajnos én nem engedhettem meg magamnak, hogy elmenjek egy BGF-re, Corvinusra. Ha te megteheted, mindenképp azt javaslom. Ha azonban nem tudsz odamenni, én bátran ajánlom ezt az intézményt, feltéve, ha valóban tanulni akarsz. A tandíjat is le tudod dolgozni, illetve mondom, nagyon jó tanárok is vannak. Nagyon gyakorlatorientált képzést kapunk. A neve meg, hát, mivel új név, jó, hogy nem híres... egyébként is csak egy kicsi, de erősödő fősuliról van szó. Szerintem IDEJÁRÓK véleményét is kérd ki!!! Akár FB csoport, bármi..

2014. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen értékes képzése van: a mechatronikai mérnöki, de az meg Tatabányán.
2014. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
89%
Én harmadéves hallgató vagyok az Edutuson. Én még a Harsányira jelentkeztem (mert ugyebár a HJF és a MÜTF olvadt össze)Lehet, hogy mindenhol fikázzák az iskolát. DE! a turizmus- vendéglátás szakja ORSZÁGOSAN a LEGJOBB! Mennek a nevek h BCE meg BGF stb.... de csak is ez az iskola áll az UNWTO-val kapcsoltaban! SE A BCE SE A BGF! Erasmus erasmus folyamatosan, olyan tanárjaink vannak mint pl az Accor volt marketing igazgatója, a Magyar Turizmus Zrt. stratégiai igazgatója stb...ja és igen az MT Zrt-vel nagyon jó kapcsolata van az iskolának. Igen, a közgáz tárgyak és tanárok okádékok, de a Turizmus az kiemelt az iskolán. Idén indítják Tb-n is a szakot. És ha jól hallodtam nemsokára a diplomába is belekerül az UNWTO-s PECSÉT! Na, aztán majd nézhetnek az állásinterjún, hogy a "szar" Edutusos diplomást vették fel nem a nagy BCE-s diplomást. Először utána kellene járni a dolgoknak, mielőtt bárki bármit mond, ha nem ismeri az adott intézményt.
2014. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!