Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolába kéne járnom,...

Milyen iskolába kéne járnom, ha oparatőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a fényképezés , szeretnék oparatőrnek tanulni.Most vagyok nyolcadikos, még általánosba járok. Milyen gimnáziumot tudtok ajánlani, ami esetleg segítene a továbbiakban?

2013. dec. 28. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimnázium majd Kameraman alapszak mondjuk a BKF-en és onann mesterképzésre a Filmoperatőr művészre.
2013. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg filmes operatőr akarsz lenne, akkor valami művészsuli pl. Kisképző. Ha oda nem vesznek fel az nem baj. De a rajztudás erősen ajánlott. Én tudom,hogy a kameraman szakon nem számít az éretségi,mert belső vizsga van. A kameraman szakokon nem kell rajz, de a MOME-én a fotográfia szakon igen. Hidd el a rajztudás nagyon hasznos, a storyboardhoz elengedhetetlen. A gimnáziumoknál fontosabb, hogy képezd saját magadat. Gyakorolj, és nézz sok klasszikust !
2013. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kőbányai Szent László Gimi, tömkom tagozát ajánlom. Máshol is van médiaszak, de itt a legszínvonalasabb az oktatás, a fényképezésen keresztül a kisfilmek készítésén át mindent megtanulsz majd, viszont sok szabadidődet elveszi, és sok kötelezettséggel jár. Az sem mindegy, hogy milyen a tanulmányi eredményed, mert egy elég erős iskoláról van szó.
2014. jan. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az átlagom nem olyan rossz, 7. év végén 4,7 volt, most félévkor kb 4,8 lesz (az öt fő tantárgy mind ötös, csak tavaly volt egy négyesem matekból).

2014. jan. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!