Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet-e esélyem bekerülni...

Lehet-e esélyem bekerülni ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak a budapesti Baross Imre Artistaképző iskolát :). Nagyon szeretnék oda járni. Most nulladik évfolyamon vagyok (német nyelvi előkészítő).. Bárhova megyek ezután ugyanúgy 9.-es leszek. De.. van még egy problémám.. Hogy én nem vagyok olyan artista alkat, hanem kicsit pufibb.. De szerintem képes lennék megcsinálni a gyakorlatokat.. Bár látszatra nagyon ijesztőek.. a Lényeg hogy sosem próbáltam effajta gyűrűkön gyakorlatot, és nem is tudok egy szaltót se lenyomni :s. Szerintetek.. Megpróbáljam? Vagy feladjam..?

2013. dec. 16. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nagyon nehéz megmondani

Tornából milyen vagy?

2013. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy sportos alkat, nem biztos, hogy

sok esélyed van-

2013. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 berni5 válasza:
Nem sok.. kell a kézen állás cigány kerék spárga a felvételihez .. ez mellet kitartónak és jó izomzatnak kell lenie benned
2014. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom oda kell valamilyen felvételi
2015. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!