Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképző által indított...

A Kisképző által indított OKJ-s képzésnél van felvételi rajzolás? Vélemények az iskoláról?

Figyelt kérdés
Az oldalukon nem nagyon látok ilyesmit, csak van egy felvételi lap, amit ki kell tölteni és beküldeni. Átválogatják az embereket rajztudás szerint, vagy nem? Egyébként ha valakinek vannak személyes tapasztalatai, leírná őket légyszi?:) A grafikus szak érdekelne.

2014. jan. 4. 16:11
 1/3 anonim válasza:
Szia. Igen van rajz felvételi. Ezeket kell rajzolni majd ott: 1. csendélet szines technikával (akvarell, pasztell, színes ceruza választható) (50 perc alatt) 2. Csendélet (asztalka vagy hokedli forgástesttel) perspektivikus ceruzarajz (60 perc alatt) 3. Portré élő modellről (fej rajzolása ceruzával)(50 perc alatt) 4. Kreatív feladat (30 perc alatt). Szerintem nagyon jó szakközép iskola. Én is oda felvételizek divat- és stílustervező szakra! Erős iskola, nekem nagyon tetszett. Ott télleg mindent meg lehet tanulni az adott szakokról. A grafikus szak az, ahol a tananyag felöleli a reklámgrafikai műfajok és a sokszorosító grafikai eljárások technikai és elméleti alapjait, ide értve természetesen a legújabb számítógépes grafikai ismereteket is.
2014. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De ez a felvételi eljárás az OKJ-s képzésre jelentkezőkre is vonatkozik vagy csak a közép iskolai képzésre?
2016. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
?
2016. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!