Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segítene? Bővebben lent.

Valaki segítene? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ezekről a nyíregyházi gimnáziumokról lenne szó:Kossuth Lajos Gimnázium,Kölcsey Ferenc Gimnázium és azt kéne el dönteni h melyik sulit jelöljem meg elsőnek,mert nekem a Kölcsey jobban tetszik de nem biztos h a központi úgy fog sikerülni mint ahogy kéne,a Kossuthba arra a szakra amelyiket választani szeretném csak 8 főt vesznek fel és ha a kölcseyt jelölöm meg elsőnek és nem vesznek fel lehet h már a kossuthba se vennének fel a kevés hely miatt és így már csak a 3. marad szerintetek mit csináljak?

2014. jan. 8. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
kölcsey nagyon nehéz én is odajárok, nagy különbség van a kossuth és a kölcsey között, hogyha jó tanuló vagy, akkor kölcsey :) engem 73 ponttal vettek fel
2014. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!