Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 24-évesen nem gáz egyetemre...

24-évesen nem gáz egyetemre menni?

Figyelt kérdés

21-évesen végeztem az iskolával.Érettségi+egy szakma.

Voltam munkanélküli,jelenleg dolgozom,de mindig is szerettem volna tovább tanulni,igaz az anyagi háttér hiányzott és hiányzik is.De nem késő bele vágni?

Volt aki kb.ilyen korban került be?


2014. jan. 10. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő,hidd el ott már nem azt nézik hogy ki hány éves honnan jött.

Van sokkal több fontosabb dolog,és nincs idő azon elmélkedni hogy te miért 24-évesen mentél egyetemre. ui: sokan vannak idősebbek is akik járnak!

2014. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem több ismerősöm is kb ilyenkor kezdte és semmi nincs benne igazából a mindennapokban lényegtelen hány éves vagy...
2014. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom 43 évesen kezdete,nagyon dicséretes dolog.Miért lenne az gáz ha valaki képezi magát?
2014. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 32 eves csoptarsa van, en 21 vagyok... Senki szerint nem gaz, tok szeretjuk ot. (nappalisok vagyunk) Az anyagiak meg... Ha olyan szakot valasztasz, amivel jol fogsz keresni, akkor nyugodt szivvel vedd fel a diakhitelt. Ha nem ilyen az affinitasod (mondjuk messze all a muszaki, mernoki palya) akkor jol gondold at mennyire eri meg (azert ne legyel a 200 ezredik tanito, vagy magyar szakos) es asszerint vagj bele nappaliba, vagy levelezobe. A korod sehol sem lesz hatrany! :)
2014. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, sőt... Nekem rengeteg 40 körüli csoporttársam van, de vannak, akik 25 körül vannak, van aki azért, mert most találta meg, mi érdekli, van, akinek ez a második szakja stb. A tanulás nincs korhoz kötve, nem véletlenül nincs korhatár az egyetemre való jelentkezésnél. Hajrá!!
2014. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni nem gáz. Így ez sem az.
2014. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem, nagyon sokan szereznek diplomát felnőtt fejjel, miért lenne baj? Sok sikert!
2014. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm benzinkutas volt 20-as évei végéig, egyszer csak úgy döntött érdekli az egyetem, azóta már docens, és rengeteg nála doktorit író és TDKzó diákja van.
2014. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Az anyagi része,meg csak megoldódik.Jelenleg dolgozom,így tudok félre tenni,de valószínűleg szükség lesz a diákhitelre.Amúgy nem magyar vagy hasonló szakot néztem ki.

De nem nézek le senkit,hiszen mindenki olyat választ ami érdekli és mindenhol meg kell dolgozni azért a diplomáért.

2014. jan. 10. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm apja 47 éves, és műszakira jár:) úgyhogy nem gáz.
2014. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!