Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Humán vagy angol tagozat?

Humán vagy angol tagozat?

Figyelt kérdés
Melyikkel járnék jobban? Angol megy,érdekel,nem kéne sulit váltanom(8 osztályos gimi),közel is van.Humán:Sulit kéne váltanom,messze is van,kb.20-25 perc biciklivel,viszont a legjobb barátnőm is jönne,ez a megye legjobb sulija.A nyelvtanhoz ösztönös tehetségem van,versenyen is voltam,de sosem tanultam rá.Az irodalom változó,nagyrészt azért,mert a tanárom borzasztó.Rosszul magyaráz,de nagyon,és unalmasan.A töriből csak a magyar érdekel.Egyébként mind a négy tantárgyból ötös vagyok.Valaki valami ötlet?Tanács?
2014. jan. 11. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ha az angol választod sok lehetőséged van. én most felsorolok 2-t:

1., angol tanár

2.,szinte akárhova mehetsz dolgozni

ha a humánt választod:

1., messze van, lehet sokat kell tanulnod, és nem férne bele az idődbe

2.,itt is lehet tanár:töri,irodalom szakos

de a te döntésed!semmiképp se hallgass rám! ez csak egy tipp!

:)

2014. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nincs messze,de ez a suli 10 percre van bringával.A humánra igazából csak barátnőm miatt mennék.Köszi,hogy írtál.:)
2014. jan. 11. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, garantálom neked, hogy a megye legjobb iskolája reálos.

Amúgy az angol a nyerő, az használható tudást ad. A humán képzés hobbinak jó ha érdekel, egyébként viszont nem sokat ér.

2014. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahol a humán van,ott van reálos,emelt bioszos osztály is,tehát nem teljesen humános.Amúgy humánon heti 4 angolom lenne,angolon heti 5,tehát ezért vacilálok.
2014. jan. 12. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se lesz kifizetődő a munkaerőpiacon, de akkor inkàbb màr angol..
2014. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen utána egyetemre/főiskolára szeretnék menni,és humán,valamint angol tagozatról adott a lehetőség.:) Köszi a válaszokat,de még jöhet bármilyen tapasztalat!:)
2014. jan. 12. 12:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak a humánt voltam (kénytelen..na jó,azért szeretnék oda menni)jelölni,mert nem indítanak angol tagozatot..
2014. febr. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!