Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinterek ilyen atlaggal...

Szerinterek ilyen atlaggal felvesznek a Xantusba?

Figyelt kérdés
Magyar irodalom:5, magyar nyelvtan:5, matematika:5 vagy 4 de inkabb 5, fizika:4, kemia:4, biologia:3, foldrajz:5,tortenelem:5, angol:5, enek:5, rajz:5, testneveles:4, magatartas:5, szorgalom:4 es tavaly ev vegen csak matekbol es fizikabol voltam 4-es a tobbi otos volt. Fuzeteim rendezettek, mert ha behivnak szobelizni azt is kerik. Itthon gyakorlok az irasbeli felvetelire es 80-85 pont kozott szoktam megirni a kettot egyutt. A legjobb teljesitmeny

2014. jan. 13. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
A legjobb teljesitmenyem 87 pont volt mindkettovel egyutt. Ja es technikabol otos leszek es imformatikabol is. A gimnazium es a szakkozepiskola reszere is jelentkezek. Ha ilyen jol megirom az irabelit akkor szerintetek van ra esely hogy ilyen jegyekkel behivnak szobelizni?
2014. jan. 13. 16:33
 2/6 A kérdező kommentje:
* informatika
2014. jan. 13. 16:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Es lehet hogy kemiabol otos leszek.
2014. jan. 13. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma megoldottam az egyik feladatlapomat es a magyar meg a matek egyutt 94 pontos lett. Es igy szerintetek?
2014. jan. 13. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100% hogy behívnak szóbelizni, ha egy ilyen jó központit írsz és félévkor ilyenek lesznek a jegyeid :) tavaly egyik ismerősömet 65 pontos központival behívták és 5-ös 4-es jegyei voltak félévkor...sok sikert :)
2014. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom es viszont kivanom:)
2014. jan. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!