Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden magyar felsőoktatási...

Minden magyar felsőoktatási intézményre jellemző, hogy az oktatóknak nem túl a hozzáállása és hogy kaotikus az ügyintézés? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elég rossz hírű főiskolába járok, először ennek tudtam be, h az oktatók nem válaszolnak az ímélekre, h az ügyintézés nevetséges, és h az tanszéki koordinátor csak cigizésben jeleskedik. De ELTE-re járt ismerősöm is hasonló dolgokat mondott a saját iskolájáról. Szívesen olvasnám mások tapasztalatait, és más "rémtörténeteket" is.

2014. jan. 14. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
KRE-re jarok, de jartam a DE-re is. Mindket helyen irto cuki oktatok voltak/vannak, szinte azonnal valaszolnak az emailekre, sot, fb-n is vevok az ugyintezesre :D a tanulmanyi osztalyon nyilvan van nehany birka noszemely, de rajuk szoktam piritani, aztan utana egy darabig normalisak.
2014. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Detto ugyan ez nálunk.

Félóránként negyed órás cigiszünet, leszarok mindent hozzáállás.

Ha kérdez az ember fel vannak háborodva, h csinálni kell valamit.

Persze ha meg a szabályzatból okosodtunk volna és esetleg már nem úgy lenne, mert nem hatályos akkor meg ismét puffog, mert miért nem kérdeztük őt!:)

Mintha az önkormányzaton lennék, ott is ez megy.

2014. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ELTE-re járok, ennek ellenére nincsenek ilyen panaszaim. Azért a legtöbb egyetemen a karok viszonylag külön állnak egymástól, így inkább kar-, esetleg szakfüggő a dolog. De ha rossz hírű főiskolára jársz, nem tudom, min csodálkozol.
2014. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SZTE-ÁOK-ra járok. Nekem az oktatókkal és tanulmányi felelősökkel sosem volt gondom ilyen szempontból, mikor bármi problémával kerestem őket, mindig kaptam választ/megoldást.

A tanulmányi osztály már neccesebb. Első 2 évben borzasztó volt a TO-s néni, volt, hogy konkrétan hülyeséget mondott. Harmadévben tűrhető volt, negyedévtől pedig egy tündéri nőszemély:) Mindig kedves, segítőkész.

2014. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!