Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egri Eszterházy Károly Főiskol...

Egri Eszterházy Károly Főiskola tanulói, szerettek/szerettetek oda járni?

Figyelt kérdés
Egyébként a turizmus-vendéglátás szakon gondolkozom, mindenképp koleszosnak kéne lennem. Mik a a tapasztalataitok a kollégiummal? 17/L

2014. jan. 14. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ott végeztem pár éve, igaz bölcsészkaron, szerettem odajárni. Koliról viszont nincs tapasztalatom.
2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez az utolsó évem itt, de nem szerettem soha. A csoporttársaimmal jól kijöttem, ismertem meg jófej embereket, de a város nem tetszik, nincs itt semmi :S ha gazdasági szakra akarsz jelentkezni ide, jól gondold meg... egy noname ez az iskola
2014. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagy nyüzsgésre és életre vágysz, akkor Eger tényleg nem a legmegfelelőbb város. De tanulmányi szinten azt mondják, a turizmus-vendéglátás szak egész jó. Igaz egyik ismerősöm is odajárt, de eddig nem vitte semmire...legalábbis nem hiszem, hogy szobalány akart lenni egy szállodában, bár ő tudja.
2014. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én elektronikus ábrázolás szakon végeztem 2 éve. Mi rajzosok mindig csináltunk jó bulikat, rendezvényeket, ilyen pl. a minden évben megrendezésre kerülő egy héten át tartó Artalom fesztivál. Ezt 0 Ft-ból, magunknak csináljuk már nagyon régóta. A fővárosban nyilván nagyobb a pezsgés, de vidéken szerintem a legfiatalosabb város Eger. Itt is elbulizhatod az éveidet, amit majd később megbánsz, de ezt egy nívósabb iskolában is ugyanúgy megteheted.


Turizmus szakon az unokatesóm végzett, azóta Ausztriában dolgozik pincérként és nagyon jól keres. Az iskolának kitűnő külföldi kapcsolatai vannak, az Erasmusra is szinte akárki bekerülhet (ami nekem már szinte bántó, hát ez szubjektív vélemény). Szóval ajánlom neked, nem elsőosztályú iskola, de tudásban ez is adja a megfelelő szintet.

2014. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Én félévet jártam web-progra, életem legrosszabb döntése volt, gyűlöltem, utáltam. Visszagondolok rá és kiráz a hideg...de ez csak egy vélemény, más szereti, az iskolát is, a várost is. De ne Nyugat-Magyarországról gyere ide, mert akkor tényleg nem fog hosszútávon bejönni a város
2014. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :) Köszönöm az eddigi hozzászólásokat,sokat segítetek!
2014. jan. 30. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz az iskola, én idén nyáron végzek. Persze a város tényleg nem nagy, de Eger az köztudottan iskolaváros, tehát valóban rengeteg a fiatal. A szórakozási lehetőség adott több helyen, többek között a HK-ban (Hallgatói Klub)is. A hegyen (Almagyar-domb) elvileg jó a koli, nem nagyon panaszkodnak rá, de a Sas-koli (Sas út)már más lapra tartozik, ráférne már a felújítás.
2014. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én 20 éve Egerbe élek. A város évek múltan szépen süllyedt lefele, vicc ami itt folyik, nincs értelme mondjuk Pestről ide jönni, munka lehetőség nem igazán van, szórakozási lehetőség megint csak egyre rosszabb


szép város mert tényleg szép.. de törzs gyökeres egri ként azt mondom hogy egyre csövesebb a város :D


na de fősulihoz kapcsolódóan sajnos már nem olyan jók az oktatások mint régen voltak

gyakorlati oktatás kevés, sokkal több az elméleti mint más főiskolákba/egyetemekbe

2014. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szintén fél évet jártam oda, gyűlöltem. Soha többet nem jelentkeznék oda. Pestről szerintem abszolút nem éri meg ide jönni.
2014. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

2 rokonom is végzett Egerben mindkettőnek állása lett utána.

Egyikőjük prog tervező informatikusként végzett a másik angoltanárként. Az angol tanár a katedrában oktat Egerben a másik pedig Debrecenben kapott állást és nagyon jó fizetése van.

Én is ide jelentkezek idén, más szakra, és remélem sikerül.

Nekem sizmpatikus az egyetem.

L/20

2014. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!