Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudtam meg jelenni testnev...

Nem tudtam meg jelenni testnevelés osztályozó vizsgán, mi van ilyenkor? (Többi katt. )

Figyelt kérdés
19éves vagyok,nem jártam be testnevelés órákra az első félévben,és kiírtak osztályozó vizsgára,de betegség miatt nem tudtam elmenni rá.Ilyenkor buktam az évet,vagy ezt még év végén kitudom javítani?Előre is köszi a válaszokat!

2014. jan. 15. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanárt kell megkérdezni első körben. Amúgy miért nem jártál be, ha szabad kérdezni? Mert jó hogy nem a legfontosabb tárgy, de teljesíteni kell. Meg ha tudtad hogy van osztályozó, akkor betegen is el kell(ett volna) menni, legalább lássák az igyekezetet.
2014. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rengeteg dolgom volt,oktatások pont úgy estek stb,stb.Nem egészségügyi okok miatt,mert edzek rendszeresen...Csak félek,hogy most ugrott az évem.
2014. jan. 15. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyél igazolást
2017. ápr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!