Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnök informatikus vagy...

Mérnök informatikus vagy programtervező informatikus?

Figyelt kérdés

SZTE TTIK-ra szeretnék jelentkezni informatikai szakra, csak nem tudom eldönteni hogy mérnök informatikára, vagy programtervező informatikára. Talán az lenne számomra a vízválasztó, hogy melyiken kevesebb a matek? Maga a szakirány mindkettő érdekel, szóval az nem para, csak sajnos matekkal vannak kisebb nehézségeim. Félévkor 4-es lettem, meg most elhatároztam hogy javítok belőle mert kelleni fog a későbbiekben, csak félek hogy ez így még attól kevés lesz.

Érdekelne hallgatók véleménye, akik szintén e két szak valamelyikére járnak (akár más egyetemen is), hogy nektek mennyire gond a matek informatikán, továbbá hogy ez alapján szerintetek melyiket kéne válasszam? Eddig én a mérnök informatikával szimpatizálok jobban. Köszönöm előre is a segítséget!! :)



2014. jan. 20. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérnökinfón rengeteg (szórótárgyak), proginfón meg annál is több.
2014. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam Pesten az Educatio kiállításon pénteken, ahol egy hallgató csaj azt mondta hogy SZTE-n 2 matek tárgy van, az egyik elvileg könnyebb, gimnáziumi szintű, a másik a nehéz, ahol sokan szívnak vele.

Szórótárgyakat úgy érted hogy azok szórják ki a diákokat, vagy hogy sok matek tantárgy van?

2014. jan. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!