Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most volt a felvételi,70 pont...

Most volt a felvételi,70 pont fölötti írásbeli jónak számít? (még nem kaptuk ki az eredményeket kb.74-75 pontos lesz)

Figyelt kérdés
Véleményeket is szívesen várok ezekről a gimikről ,hogy milyenek az osztályközösségek..stb :DDD JAG Budapest, Illyés Gyula Gimnázium Budaörsön, Bálint Márton Szakközép és Gimnázium Törökbálint, Baár-Madas Református Gimnázium, Budai Ciszterci Szent Imre

2014. jan. 20. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziaa! Szerintem ez magas pontszám, nem kell aggódnod...

Ami vicces, hogy én is megjelölöm a Bálint Márton sulit és a József Attilát:DD

14/L^^

2014. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az jóóó :)) Remélem sikerül majd a felvételink!
2014. jan. 22. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
JAG-os vagyok, ha van bármi kérdésetek a sulival/szóbelikkel kapcsolatban, írjatok nyugottan :) engem tavaly 77 pontos felvételivel és 4.5-ös átlaggal vettek fel, szerintem a 74-75 elég jó, bár sok múlik a jegyeiden is. Szerintem a szóbeli garantált, ott meg jól kell teljesíteni :).
2014. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!