Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemen a...

A Debreceni Egyetemen a tanárképzés nagyon kemény? 11. -es vagyok és angol és hon- és népismeret tanár akarok lenni. A 2. tantárgyat nem is tanítják kb sehol, így van értelme?

Figyelt kérdés
köszönöm

2014. jan. 21. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Fenét. Barátnőm ott tanul matektanárnak, én meg Miskolcon gépészmérnöknek. kb. 3x annyi ideje van, mint nekem :D

Mondjuk nekünk így a jó, mert legalább meg tudja csinálni otthon a dolgokat, amiket kell.

2014. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaa akkor jó ^^ de gimnáziuminak?
2014. jan. 21. 12:54
 3/3 anonim válasza:
Én pont ezen a szakon vagyok. Sokszor borulok ki-főleg mostanában- hogy rengeteg kötelező irodalom van, rengeteg tömény anyag, rengeteg évszám, név... Emellett az angol gyakorlati órákra heti rendszerességgel beadandókat kell csinálnod, többet is akár. De elvileg egyik szak sem könnyű már egyetemen. Kitartás kell és érdeklődés. Ezekkel menni fog. Hajrá! :)
2014. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!