Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak szerintem iszonyatosan...

Csak szerintem iszonyatosan rossz a győri Bercsényi iskola?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 19:02
 1/6 KedvesPitypang válasza:
ezt hogy érted, bocsi hogy itt kérdezem, az egyik ismerősöm készül oda, nagyon jól kézilabdázik.... hogy érted hogy iszonyatosan rossz? :O
2014. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt most felejtse el hogy ide akarjon jönni.

A tornacsarnok padlóján ragasztószalaggal vannak leragasztva a vonalak, az öltözők vizeletszagúak, mert a zuhanyzókba végzik egyesek a dolgaikat, a szertornateremben áll a por a levegőben, sok a cigány a szakmunkás miatt, nincs cigifüst mentes wc, a tanárok csak úgy írogatják az egyeseket, idegbetegek, a mennyezet pár helyen le van szakadva, a fűtés úgy ahogy van szar az egyik teremben szauna a másikban meg megfagysz, nincs tiszta wc mindegyik retkes, konditerem gyakorlatilag nincs (sportiskola vagy mi?) meg egyszerűen mindenki megbánja hogy idejött.

Engem sportosztályra úgy felvettek volna hogy felvételinél felét meg sem csináltam.

Bemész jókedvűen és kijössz fáradtan, eleged lesz az egészből.

Esküszöm ha ezt tudom a Hildbe megyek.

De neeem a 72 pontos felvételimmel a putri közepébe jelentkeztem.

2014. jan. 21. 19:56
 3/6 KedvesPitypang válasza:
hát oké, akkor beszámolok neki a puszta tényekről :D
2014. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az iszonyatosan rossz az nagyon enyhe szó arra az "iskolára"... Bár nem járok oda (hála istennek) de annó odaszerettem volna menni a vasút-légi szakra. Mikor először bementem az iskolába , nagyon "szép" omladozó falak látványa fogadott...a wcben a húgy szag csapott meg,nagy élmény volt. Na de mindegy is...mikor kiküldték a felvételiről a leveleket, nagy meglepődöttséggel láttam, hogy nem vettek fel.Érdekes, hisz az ideiglenes felvételiben benne voltam.Felhivtuk az iskolát hogy ez mégis hogy lehet? kiderült, hogy az a szak, mivel kevesen jelentkeztek külön nem indult, csak egy másik szakkal egybevonva, amiről persze minket nem tájékoztattak, pedig kutyakötelességük lett volna...ennyit arról,hogy az iskola szabályosan jár el a felvétellel kapcsolatban..... Az iskolában el meséltem ezt az igazgatónőmnek (teljesen felháborodott) és megakarta beszélni az igazgatóval, de VÉLETLENÜL a kedves igazgatóúr nem vette fel a telefont (12-szer hívtuk). A testvérem is ebbe az iskolába szeretett volna majd-2 év múlva- jönni, de már garantálhatom, hogy nem fog!!:))
2014. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%
Ja és még annyi, hogy az egyik lány osztálytársam is odajelentkezett és hát ugye mindenkinek kötelező az orvosi vizsgálat, a csajjal pont ugyanaz nap voltunk. Nagyon izgult, be is ment ...sírva jött ki. Később megkérdeztem tőle hogy mi volt a gond? Bent , azt mondták neki, hogy mindent rendben találnak rajta DE nem ártana lefogynia. Szegény lány mióta ismerem mindig gondja volt a súlyával, pedig nagyon szép alakja van. Tudok gratulálni a bercsényinek!:)
2014. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WolfGirl0110 válasza:
0%
Először is: Én a Bercsényibe akarok járni, mivel egy szuper iskola. Másodszor: A Bercsényi szuper iskola, honnan tudod, hogy "iszonyatosan rossz"? Talán oda jártál?
2016. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!