Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrben a Baross Gábor középis...

Győrben a Baross Gábor középiskola erős iskola?

Figyelt kérdés

Azon belül a Magyar-Angol kéttanítási nyelvű közgazdaságba mennék. Engem nem is az érdekel, hogy milyen bulik vannak stb. Hanem csak olyan iskolába szeretnék menni ahol valamilyen nyelvvizsgát (legfőképp angolt)letudok tenni, és keményen tanítanak, legfőképp az idegennyelvet.. Ezen kívűl elsőnek a Krúdy kéttanítási nyelvű gimit jelölöm meg a Barosst másodiknak.

De ez a Baross erős iskola, milyen a hírneve? 14/L



2014. jan. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozepes, nem a nyelvtanitasra epul. A Krudy sokkal jobb.
2014. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a Krúdy mindenképp jó elsőnek,én ha újrakezdhetném, oda mennék. Szerintem a Baross is jó, legalább lesz közgazdasági alapod, ha olyan egyetemre akarsz majd menni. én a német oktatásról tudom, hogy nagyon jó, 5. év végén felsőfokú nyelvvizsgát kapnak. nem tudom, hogy angol ugyanígy van-e,de szerintem igen. akkor nem lehet előnyös,ha mondjuk orvos akarsz lenni, és biosz-kémiát tanulni, mert az nem lehet olyan erős.
2014. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bensdorp ***** válasza:
Ha csak a nyelvtanulás a szempontod, a Vocational Academyt javaslom első helyen. Ezután jelölném a Krúdyt, harmadikként pedig a Kazinczyt. A Baross inkább gazdasági tárgyakból jó, nem a nyelvtanításáról híres.
2014. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kazinczyt nyelvtanulás szempontjából neee! 5éveset főleg ne
2014. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!