Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni kossuthosok! A...

Debreceni kossuthosok! A szóbeli felvételin a matek vagy a magyar nehezebb?

Figyelt kérdés
Nekem mindkettő jól megy, de azért nyilván több pontot akarok elérni. Előre is köszi!

2014. jan. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem ebbe a suliba járok, de láttam, hogy még nem érkezett válasz, ezért csak annyit szeretnék neked mondani, hogy ne izgulj a szóbelitől. A lényeg, hogy legyen önbizalmad és határozott legyél, mosolyogj, próbáld megnyerni a felvételiztetőket. Az írásbelid hogy sikerült? Én egy erős gimibe vagyok, itt a matek könnyű volt szóbelin, magyarból nézd át az eddigi kötelezőket, a költők nevét tudd párosítani a költeményeikhez. :) Menni fog! Sok sikert és nyugi! :)

2014. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A központim jó lett. Összesen kb. 80 pont szerintem meg lesz. És nem igazán tudok dönteni, de mondjuk olyat is hallottam, hogy mindkettőből lehet és amelyik jobban sikerül. Bár nem tudom, hogy ez így igaz-e.
2014. jan. 26. 13:08
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a matek az könnyebb, mert csak bemagolod a szabályokat a magyar annyival rosszabb, hogy folyamatosan, szépen és tisztán kell beszélni, és érvelni kell, meg verselemzés is lesz. Én jobban szeretem a magyart, de úgy gondolom a matek szóbeli az könyebb. Én is a Kossuthba szeretnék menni, de én angolból fogok szóbelizni. Egyébként a honlapon fenn vannak a szóbeli kérdések. :-)
2014. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakra szeretnél menni?
2017. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!