Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson mi ad versenyképese...

Corvinuson mi ad versenyképesebb diplomát, Nemzetközi gazdálkodás, avagy Alkalmazott közgazdaságtan?

Figyelt kérdés
Érdemes mellé Óbudain egy Gépészmérnöki alapképzést levelezőin megcsinálni? Esetlegesen vállalkozni, vagy gyakornokoskodni érdemes mesterképzés ideje alatt?
2014. jan. 23. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Vagy ha még nem döntötted el, hogy műszaki vagy gazdasági vonalon akarsz majd elhelyezkedni, én ajánlanék egy még jobb kombót: Villamosmérnök+ levelezőn mérnökinformatika.

Vért fogsz hugyozni, ha párhuzamosan nyomod őket, de pályakezdőként is te töltheted majd ki bármilyen számmal azt a bizonyos rublikát, hogy milyen fizetést adjon a cég :))

2014. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom, hogy nagy kihívás, de álmom, hogy egyszer Mérnök-Közgazdásznak ,mondhassam magam.
2014. jan. 23. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
AK versenyképesebb.
2014. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Ahogy a villamosmérnök is. Közgazdásszal az a baj, hogy iszonyatos túlképzés folyik, szó szerint Dunát lehetne rekeszteni velük.
2014. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én Corvinuson vagyok első éves és az összes felsőbb éves ismerősöm dolgozik, és igen olyan munkát, ami szakmába vág. Ennyit arról, hogy Dunát lehet velük rekeszteni. (A többi egyetemen végzettel lehet, de a Corvinus név még mindig jól cseng.)
2014. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén Corvinusos vagyok, és csak megerősíteni tudom az előző hozzászólót :) szerintem mindkét diploma versenyképes, mindkét szakon már alapszakon, szakmai gyakorlatért is kaphatsz jó fizetést, ha kifogsz egy jobb helyet (legalábbis ez a tapasztalat). A nemzetközi gazdálkodásnak van egy olyan előnye az AK-hoz képest, hogy alapképzésen 4 félévig tanulhatsz ingyen nyelvet (AK-n 2), szóval ott meg tudsz tanulni egy nyelvet ingyen.
2014. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!