Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak szerintem van úgy, hogy...

Csak szerintem van úgy, hogy néhány tanár azért nem ír sokszor dolgozatot mert meg akarja "tartani"a jó hírnevét? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval ebben a félévben(első félév) csak négy dolgozatot írtunk.A németesek kb 7-et,az emelt angolosok meg tizenakárhányat.És ha dolgozatot írunk akkor a fél csoport "puskázik".Az ötös tanuló nem tudja mi a szél angolul.Pedig már nyolcadikosok vagyunk.Így kicsit sem reális hogy azötös tanuló megse tud szólalni angolul(Én négyes tanuló vagyok,de legalább megtudok szólalni angolul).Na meg most azt vesszük hogy mi az "artic".

2014. jan. 25. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Egy tanár nem ÍR dolgozatot, hanem IRAT!


Ezen kivül meg van határozva, hogy hány dolgozatot KELL iratni egy-egy félévben.

2014. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak lusta dolgozatot javìtani :D erre még nem gondoltam h a hírnév miatt.:D nálunk van egy magyar,töri szakos tanár aki minden második v harmadik órán írat,de szerintem nagyon jó tanár. És sztem nem rossz dolog sok dolgozatot íratni,mert így könnyebben tudsz javítani. Fizikából 3 jeggyel zárt le. O.o ennyiből nem lehet eldönteni h hanyas a tudásod:D és sztem angolból is fontos lenne legalább szódolikat íratni h a szókincsetek gazdagabb legyen. Gondolom így nem nagyon tanulgatjátok a szavakat:D
2014. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy hetente hány órátok van egy adott tárgyból, meg van adva, hogy hány jegyeteknek kell lennie legalább. Azon felül, hogy ezt a kötelező előírást teljesíti, már a tanár saját döntése, hogy hány jegyet ad, feleltet-e vagy dolgozatot irat, stb.
2014. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
heti 3 óránk van
2014. jan. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!