Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr, Krúdy Gyula két tanítási...

KedvesPitypang kérdése:

Győr, Krúdy Gyula két tanítási nyelvű gimnázium magyar-angol szak? Van itt olyan, aki oda jár (t)?

Figyelt kérdés

hogy bírjátok a tempót? nagyon nehéz? milyen volt a szóbeli meghallgatás - miket kérdeztek?

köszi szépen a válaszokat :)



2014. jan. 26. 14:03
 1/8 anonim válasza:
Szia én is ebbe a suliba járok csak nem a kéttannyelvűbe, hanem reál gimibe :) én nagyon szeretem ezt a sulit, a közösség is nagyon jó :) sajnos erről az osztályról nem tudok semmit, hogy mennyit kell tanulniuk, de én naponta kb 5-10 percet szoktam tanulni :) a tanárok is nagyon jó arcok :D meg nagyon jók a programok és nem lehet unatkozni :) ha ide jössz szerintem nem fogod megbánni :D
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak 5-10 percet tanulsz? ezek szerint nem lehet túl erős a reál szak. :/ habár nem ismerlek, de gondolom nagyon szereted meg tudod is a reál tantárgyakat, ha ilyen hamar kész vagy. Ne haragudj, de amit írtál elsőre az jutott eszembe, hogy nem lehet valami erős ez az iskola. Bocsi, ha tévedek. :)
2014. febr. 3. 20:17
 3/8 Anon999 válasza:
Szia! Én oda járok.Az elején elég nehéz,de egy idő után hozzászoksz, hidd el. :) Arra viszont számíts, hogy nem marad túl sok szabadidőt. A szóbeli témákra nem emlékszem, ne haragudj :/
2014. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2014. febr. 8. 10:07
 5/8 anonim válasza:
most felvételiztél kérdező? hány pontod lett?
2014. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, most. És 73 pontot értem el. Tudom, nem túl sok :/
2014. febr. 10. 19:57
 7/8 anonim válasza:
nekem 70..:(
2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 70 az nagyon jó! szerintem az szép eredmény :) főleg, hogy az átlag 60 körülit írt ;)
2014. febr. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!