Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 68 pontos központi...

Szerintetek 68 pontos központival (28 matek,40 magyar) van esélyem bejutni a szegedi Radnótiba vagy a Ságváriba?

Figyelt kérdés
7. év végén kitűnő voltam. Idén félévkor becsúszott egy 4es matekból.

2014. jan. 27. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
A Radnótiba a Biológia szakot jelöltem meg, a Ságváriba pedig a BFK-t
2014. jan. 27. 15:36
 2/5 anonim válasza:
a radnotiba csak 6.ban lehet felvetelizni es oda amugy sem vennenek fel ilyen rossz kozpontival
2014. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát,pedig ez egyáltalán nem rossz központi...sokan sokkal rosszabbat írtak.Ez attól függ,hogy a többieknek hogy sikerült.Én is a BFK-ra jelentkeztem :)
2014. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ságváris vagyok és egy éve ugyan ezeket jelöltem be :D

A Radnóti ott a szóbeli a döntő inkább nem a központi ;)

A Ságvári BFK meg egy lottó !! Ha van valami dicséreted ,vagy protekciód csak úgy !! Baratnőmnek semmie nem volt csak szín 5os volt 7ben meg 8ban es ugy vettek fel BFK-ra !!

A másik barátommal együtt mentem szóbelizni a Radnótiba és ott a készülj ,mert nem sajnálják a kérdéseket biológia szóbelin!! Ha érdekel priv.-ben elküldhetem milyen jellegű kérdések lesznek :D (a tavaly elött szóbeliző ismerősöm segített nekem is és hasonlóak voltak)

2014. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Behívtak szóbelire?
2015. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!