Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni az orvosira?

Figyelt kérdés
számolgattam a pontjaim,minimum 70%-os bioszt és kémiát kellene írnom. 2015-ben felvételiznék.faktra nem jártam,de mind a két tárgyból jeles voltam.Van esélyem 3 év kihagyás után felkészülnöm és ilyen ereményt elérni? Minden álmom az orvosi

2014. febr. 3. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

2015 még nagyon messze van, hogy azt kérdezd magadtól, hogy "Van-e esélyem?". A helyes kérdés: "Vagyok-e hajlandó annyit tanulni rá, hogy legyen esélyem?".


Ha ez volt minden álmod, akkor kezdj eltanulni, jövőre, ha van lehetőség menj faktra (addig próbáld meg bepótolni az anyagot), esetleg próbálj meg a mostani faktra is bejárni, kétlem, hogy kirakna vagy kérd el az anyagot. Ha nincs fakt ezért nem jársz, akkor más iskolába is nézzelődhetsz, különben meg kell könyvek után kéne kutakodni.


Egy év alatt kb. bármelyik érettségire fel lehet készülni főleg ilyen jó alapokkal.

2014. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy még járhatsz előkészítőre is

(az orvosin is szoktak tartani)

2014. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a pozitív visszajelzéseket! Mindenéppen utánanézek a lehetőségnek. Főleg a matek része megy nehezebben a kémiának,remélem egy ilyen előkészítőn arra is felkészítenek :)
2014. febr. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!