Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlanátok jó gimnáziumot BP-n?

Ajánlanátok jó gimnáziumot BP-n?

Figyelt kérdés

Iskolát szeretnék váltani.

9 osztályos vagyok, tudni kell, eddig vidéken éltem, most BP-n vagyok koleszos. Informatikai szakközépbe járok, viszont rájöttem hogy ez így egybe nem fog menni. Érettségi + informatika... de ez nem minden, az ofő szemétkedik, alapból az iskola is olyan, hogy kedvem nincs oda menni. Egyszerűen olyan mint egy elmegyógyintézet... osztálytársaim is gyerekesek még, nem képesek kussban ülni órán. De, sajnos informatikai iskola, erre számíthattam volna... a másik, a kollégium. Naponta átlagosan 8 órám van, ezért délután 4körül érünk vissza a koleszba, ahol 4 óráig van ebéd... tehát ez azt jelenti, hogy nem ebédelünk. 12 óra telik el minden étkezés között..

Viszont én szeretem a koleszt, de ez nagyon kimerítő, így nehéz tanulni, főleg, hogy állandóan összeszedek valami nyavalyát. Szeretnék másik suliba menni, tudom, nehéz lesz, de ezt a sulit el kell hagynom.. főleg hogy az igazgató se a legjobb fej ember... még január előtt (szünet előtt) írtunk neki egy kérvényt, miszerint szeretném a hiányzásaim, illetve ebből kifolyólag betegségeim okán szeretném tanulmányaimat otthon folytatni, viszont a napokban megkérdeztem, hogy mi újság ezzel a papírral, azt válaszolta, még fel se dolgozta... hányingerem van ettől az iskolától. Azért költöztem el vidékről, mert alacsony volt a színvonal... de ez itt ugyanaz, mint ott... csak itt még az ofő is szemétkedik.


Amire kíváncsi lennék, hogy a gimikben ált. hány óra van, és azt, hogy mehetnék-e nyelvi előkészítős osztályba, mivel itt 4 évesre mentem. Kell egy kis idő, ameddig megszokom a régi 5-6 óra helyett a 8 órát, meg a 12 óránként történő táplálékbevitelt...


A válaszokat előre is köszönöm!

(ha lesz.. :) )


2014. febr. 3. 12:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!