Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozaton az előadáso...

Levelező tagozaton az előadásokon jelen kell lenni?

Figyelt kérdés

Aki dolgozik mellette, nem biztos, hogy kéthetente ki tud venni szabit, főleg mostanában, mikor a munkaadó kap napi 200 cv-t, és bárkit felvehet a helyedre.

Nálunk még betegszabi is csak elméletben van, a gyakorlatban ne legyél beteg, mert az nem jó a cégnek.

Így hogyan lehet megoldani a levelezős időpontokat? ki lehet hagyni 1-1 alkalmat, és csak vizsgázni?



2014. febr. 4. 12:38
 1/4 Fekete Jonatán válasza:
Melyik egyetemre gondolsz? Nem árt ott lenni az órákon, de amúgy úgy tudom nem kötelező. (Én is hasonló cipőben járok, és most kérdeztem meg ezt a BGF-től a gazdinfó szakkal kapcsolatban.)
2014. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem, pszichológia szak. Munka mellett sajnos nem egyszerű.
2014. febr. 4. 17:18
 3/4 Fekete Jonatán válasza:
Felvi.hu: "a hallgatók tanóráira havonta egyszer, csütörtöki, pénteki és szombati napokon kerül sor." Havi 1 alkalmat csak meg tudsz oldani.
2014. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

olvasni én is tudok, viszont nem minden munkaadó tolerálja a havi 2 nap szabit, és ezt én is olvastam.

Azt kérdeztem egyébként, hogy az előadáson ott kell-e lenni, van-e névsor.


És vannak olyan emberek, akik olyan helyen dolgoznak, ahol 2-3 havi 1 nap hiányzás is felmondásveszélyes. Nálunk pl. se beteg ne legyél, se semmi..., és az állítólagos 8 óra munkaidő is 12, persze ingyen, ennyit arról hogy havi egy alkalmat mindenki meg tud oldani, mert ez nem így van.

A kérdésre továbbra várok válaszokat.

2014. febr. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!