Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdődik az egyetemes...

Mikor kezdődik az egyetemes gólyatábor és hasonló kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne ez az egyetemes gólyásdi. Na nem maga a buliról hanem egészen más oldalról. Én elég messze fogok otthonomtól egyetemre járni (pestre) cirka 300 km, szóval.

1, Kb mikor vannak a gólyatáborok? Rögtön Egyetem előtt?

2, Hány naposak?

3, Adnak szállást?

4, Ha viszonylag közel van a tanév kezdetéhez akkor érdemes már ilyenkor beszerezni az albérletet?


Ha még valakinek van valami fontosabb információja ilyen témában az szívesen meghallgatom.



2014. febr. 5. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Változó.

2. Változó.

3. Igen.

4. Nem.

2014. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Változó, de általában 1-2 héttel az iskolakezdés előtt.

2. Változó 3-7 nap általában.

3. Adnak, ha kifizeted a gólyatábor költségeit.

4. Egyénfüggő. Érdemes minél előbb elkezdeni albérletet keresni, de szerintem oda érdemes csak szeptember 1-től szerződni, fölösleges előbb.

Sok egyetem nem is abban a városban tartja a gólyatábort, ahol amúgy az egyetem van. Pl. lehet a suli budapesti, de a tábor a Balatonon van. Nálunk a messzebbről érkezők is simán eljöttek sok száz km-ről gólyatáborba, majd a végén haza is mentek.

Költözködni vonattal, busszal nehéz, akár albérletbe mész, akár koliba, ilyenkor nagy segítség ha a szüleid, vagy egy ismerős eltud vinni. (táborba fölösleges)

2014. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!