Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van joga a tanárnak engem...

Van joga a tanárnak engem kibeszélni a többi osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

1 hete eljöttem az egyik óráról.

El köszöntem a tanárnőtől is, de amikor kijöttem egyből rólam kezdett el beszélni hogy meg fog buktatni. Az nap 1 óránk lett volna, de 3 lett, és nekem sajnos dolgom volt.

Szerintem a többi osztálytársamnak semmi köze hozzá hogy megbuktat-e avagy sem.

Miért nem nekem? A szemembe mondja??

Egyébként felnőttképzés-> érettségi, lesz másfél év múlva.


2014. febr. 6. 13:51
 1/4 anonim válasza:
Csak simán szemét a tanár, elvégre ez nincs törvényhez kötve - hogy mondhat -e ilyeneket vagy sem. Attól függ igaza van -e. Ha poénból szivat, mert utál, de már elég súlyos szinten (!), akkor fel lehet jelenteni. Meg kell neki mondani, hogy mért csinálja ezt.
2014. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta, hogy a többiek tanuljanak a példádból (ne menjenek el óráról)
2014. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagyis nem akar téged megbuktatni, csak azért mondta, hogy a többiek lássák, nem "díjazza", ha valaki nem látogatja az óráját
2014. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudta a szemedbe mondani, mert nem voltál ott.

Egyébként a bukáshoz speciel van köze az osztálytársaidnak, az osztályzatok az osztályon belül nyilvánosak. Nem szép dolog azért ezt így valakinek a háta mögött elmondani, de nem is jogtalan.

2014. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!