Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Meta-don...

Mi a véleményetek a Meta-don bosco szakközépiskoláról? Idén érettségizek és itt szeretnék tovább tanulni Fitness-wellness instruktor szakon. Valaki jár/járt ide? Milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én is ide járok iskolába. Nem ajánlom, én is megbántam, hogy ide jöttem. Egyrészt mert egy nagy lehúzás az egész (félévente 20.000 annak ellenére, hogy államilag támogatott szakokról van szó!), másik pedig, hogy pl a fitnessz-esek, logisztikások, turisztikások nem a Mérnök utcában tanulnak, nagy francokat, kitettek minket a Wesselényi utcába, a 7. kerületbe a KOTK épületbe, a nagy gettóba...

Valóban az iskola külseje megfogó, a Mérnök utcai épület kifogástalan, de ami a KOTK-ban megy az valami hihetetlen.


Mi most fogunk májusban vizsgázni, elmondanám nektek, hogy az első évben semmit nem tanítottak nekünk, így most a második évben a vizsgára felkészítő tanároktól kapjuk az ívet, hogy hogyan lehetünk ilyen hülyék, nyomorékok. Úgy beszélnek velünk, mint a kutyával, ott szivatnak ahol tudnak.

Maga az iskolarendszer is elég szervezetlen, úgy kezelik a diákokat, mint az általános iskolásokat, bár azért annyi pozitívum van, hogyha bármi baj van, kérdés, arra mindig válaszolnak, segítenek a titkárságon, szóval legalább ott nincs probléma.

Nagyon sok csapatépítő nap van, diáknap, egészségnap, vakok világnapja meg hasonló, ahol mindenféle játékokon kell részt venni.


Nem tudom mit hagytam ki... a lényeg, hogy nem éri meg, hacsak nem szeretnél a 7. kerületbe járni iskolába, ugyanis a fitnessz-logisztika-turisztika ide van kihelyezve.

Lógni nem igazán lehet, mert állandóan a nyakunkra jár egy tanár kérni az igazolást.


A másik ami nagyon kiborít az iskolával kapcsolatban, hogy befizetek félévente 20 ezret azért, hogy a KOTK-ba ne legyen meleg víz, se szappan, se wc papír, se törlőkendő (a kézszárító nem ér semmit), és természetesen minden osztályt visznek kirándulni, csak azokat nem, akiknek közük is lenne az idegenforgalomhoz.. :)


Szóval, ez úgy szar, ahogy van.

2015. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát nem hangzik jól
2015. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
A fittness szak engem is erdekelne valami tapasztalat? :)
2016. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Idegenvezető szakról valaki tud valamit? :/ Oda akarok jelentkezni, de most eléggé elbizonytalanodtam...
2016. aug. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én a helyedben nem metaba jönnék én ebben az évben kezdtem, de jövőre nem itt folytatom
2017. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
És gyakorlatokkal is szivatnak rendesen, biztos nem oda osztanak be ami neked közel van ráadásul az egészségügyi szakosoknak ugyan az az első év ami értelmetlen mert egy gyógyszertári aszisztensnek tanuló diákot belgyógyászatra, sebészetre küldenek és ágyazhatnak egész nap
2017. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Fitness szakra járok a metába hát nagy csalódás.. Lehúzás az egész némelyik tanár nem is értem mit keres itt :D szervezetlen az egész nem szólnak időbe semmiről :D az edzőteremben a padló csúszkál nem takarotják tele van büdös bogárral :D a suli modern de semmit nem ér :D
2017. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Nigus válasza:

Én kisgyermek gondozó és nevelő szakra jártam az év közepéig, mivel kiiratkoztam. Kevés helyet gyűlöltem ennyire.

Sok pénzt gomboltak le rólunk feleslegesen, a képzés szervezetlen volt és ostoba. Nem voltak képesek semmiről sem tájékoztatni minket. Mindent az utolsó pillanatban tudtunk meg. A tanárok -tanárok? - úgy kezeltek minket, mint az ovisokat. Nevetségesnek tartom, hogy ezt ők "minőségi oktatásnak" merik nevezni. Én senkinek sem ajánlom.

2017. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

A kisgyermek gondozó és nevelő szak tényleg semmit nem ér. A tanárok néha konkrétan hülyének nézik a diákokat, fellengzősek és nem tanárnak valók. A legnagyképűbb Nágel Anna, aki marhára odáig van tőle, hogy valamikor óvodavezető volt, de tanítani azt bezzeg nem tud.

Az iskola eléggé szervezetlen, későn küldik az infókat, ha egyáltalán küldik (engem rendszeresen "lefelejtettek" a leelezőlistáról...)

Nem ajánlom senkinek, én már nagyon megbántam, hogy oda mentem tanulni.

2018. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!