Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus - emberi erőforrások...

Corvinus - emberi erőforrások szak vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a szakról?

2014. febr. 10. 14:47
 1/1 anonim válasza:
szerintem teljesen baráti a szak is, meg a kar is. a g-karon egyrészt nagyon sok a szak, másrészt mindegyiken nagyon sok az ember, itt egyik sincs meg, sokkal közvetlenebb és hallgatóbarátabb az egész. jó a hangulat, általában jófejek az emberek is, meg a tanárok is, de hát nyilván mindenhol mindenből vannak kivételek, itt is akadnak. a tárgyak az elején nagyrészt megegyeznek a többi gazdasági szakon lévőkkel, csak az infó nehezebb a legtöbbnél, van negyedév programozás is, de amúgy nem túl nehéz teljesíteni a dolgokat. összességében szerintem jó, mesterszak konkrétan nem épül rá, viszont többől is lehet így válogatni a végén. meg mivel corvinus, azért van egy neve a dolognak. én határozottan ajánlom.:]]
2014. febr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!