Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tudni a kereseti...

AlinaHella kérdése:

Mit lehet tudni a kereseti lehetőségekről, ha valaki végzett pszichológia mesterszakot?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de kicsit összezavarodtam, mesterszakon belül is vannak külön irányok ? Akár további tanulás után is érdekelne, hogy mennyit lehet keresni/nyilván függ a területtől is, ahol dolgozik az ember/. Olyanok válaszát várom, akik már dolgoznak és/vagy biztos információjuk van a témáról.

2014. febr. 10. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem számít a mesterszak, azt csak a saját szórakoztatásodra csináld.

Tehát ugyanannyit kereshetsz azzal, mint anélkül. 100 körül.

2014. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

ma 19:59


Kár, hogy a diplomás állások 3/4-ed részét nem lehet betölteni MSC elvégzése nélkül :)


Te szórakozásból informálsz félre embereket, kedves első?

2014. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Linkelj már kérlek erre vonatkozó hirdetéseket.. Úgy 8-10-et, ahol elvárt az msc..


Egy pszichológus..

2014. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy alapképzéssel csak viselkedéselemző papírt kap az ember, amivel alig megy valamire. Pl: iskolapszichológus, pályaválasztási tanácsadó meg hasonlók, ami szerintem nem egy karrier. De azért kétlem, hogy ezért lenne ekkora túljelentkezés... Azt tudom, hogy sok tanulással lehet magánpraxist nyitni, úgy ki lehet egészíteni, de szerintem ezzel nem él minden pszichológus.
2014. febr. 10. 20:11
 5/12 tubifex ***** válasza:
100%
sima alap pszichológiával semmire nem mész. dunát lehet rekeszteni az ilyenekből. feltétlen kell mester képzés, ha ezzel akarsz pénzt keresni. természetesen lehet a mesterképzésen belül is olyan tárgyakat felvenni,amikkel specializálódni lehet
2014. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Joola ***** válasza:
72%

kérlek ne hallgass az elsőre, sztem direkt mond hülyeséget. eleve nem Msc-zne, ha pszichológus lenne... szóval a helyzet, h alapdiplomával sehol nem tudsz dolgozni, már csak azért se, mert Dunát lehet rekeszteni mesterdiplomásokból. nem is hirdetnek állást alapdiplomára, mesterre se valami sokat, mert sok helyen elvárt a szakképzés. de azért el lehet helyezkedni. MA-val fizetés a diplomás alapbér, nem tudom pontosan, 80-100 körül. szakképzéssel azonban már jól lehet keresni, csak az még jó pár év. egyébként lehet szakosodni mesteren, (pl.: fejlődés, felnőtt klinikum, szervezet, kognitív, iskola, stb.) uakkor a rendszer olyan okosan van kitalálva, h nem szerepel a diplomádban, melyiken végeztél. inkább érdeklődési kör ez, a munkáltató meg vagy megkérdezi vagy nem. annyiból ez jó, h utána még dönthetsz másképp és szakképzésen mást végzel. amúgy a későbbiekben a legjobban a szervezet-ágazatban és a magánpraxisban keresni, legkönnyebben talán gyerekpszichóként lehet elhelyezkedni.

egy idén végző pszichológushallgató

2014. febr. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

tegnap 20:03


Legalább ne hazudozz ilyen otrombán.... mindenki látja a megegyező százalékodból, hogy ugyanaz vagy, aki az elsőt írta.

2014. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanaz az 1-es és 3-as, egy pillanatig nem akartam titkolni. Visszakérdeztem arra, amit írtál, hogy linkelj nekem mestert igénylő álláshirdetéseket. Amit mondjuk azóta sem sikerült megtenned..
2014. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

" Ugyanaz az 1-es és 3-as, egy pillanatig nem akartam titkolni. "


De, akartad. Más kérdés, hogy nem sikerült. A hülyeséged már megcáfolták felettem hárman is.

2014. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Neked ez ilyen kompenzáció? Esetleg annyira szerencsétlen vagy, hogy szükséged van erre a nem is valós sikerélményre, hogy te a hős Sherlock, lebuktattál valakit?

Az első hozzászólásban azt mondtam, hogy felesleges az MSC. A másodikban azt írtad, hogy sok álláshoz kell. A harmadikban visszakérdeztem, hogy akkor ugyanmár linkelj párat (amit azóta se sikerült megtenni).

Nincs ebben semmi ellentmondás. Ha más személynek akarnék mutatkozni, talán megváltoztatnám az írási stílusom, wágod?! De egy új regisztráció se tartana sokból..

2014. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!