Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE pszichológia BA - mennyir...

ELTE pszichológia BA - mennyire komoly kémia, biosz tudás kell hozzá? Ott mennyire épül ezek köré az oktatás?

Figyelt kérdés
Már másik szakon vagyok, ami nagyon könnyű, mellé szeretném felvenni. Előre is köszi a választ.
2014. febr. 7. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kémiára egyáltalán nem lesz szükséged, nem is fogsz nagyon találkozni vele. Biológia pedig lesz bőven, viszont előzetes tudás nélkül is elvégezhető, csak kicsit többet kell belefektetni, mint annak, aki mondjuk emelt biosszal jelentkezett.

Megkérdezhetem, mi a célod vele? Csak mert a BA önmagában lóf_sz, már elnézést a kifejezésért. Amúgy bármi más kérdésed van, én szívesen válaszolok, ott tanulok most.

2014. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Utána gondolkodnék egy MA-n, csak nem vagyok még teljesen biztos abban, hogy milyen irányba akarom továbbvinni az életemet. A jelenlegi szakot is szeretem, de túl egyszerű eddig...

A pszichológiát 10es skálán mennyire tartod nehéznek?


(elküldtem üzenetben is, de talán ezt hamarabb észreveszed :D előre is köszi)

2014. febr. 7. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, hátha érdekel mégegy vélemény.

én nulla kémia és biológiatudással jöttem elte pszichóra, és eddig minden sikerült. nem mondom, az első féléves anatómiával megszenvedtem, de hogyha megfelelő módszerrel tanulsz, teljesíthető. inkább magolás, mint tudás szükséges az erre épülő tárgyakra.


aztán kérdezted, hogy tízes skálán mennyire nehéz. elég megválaszolhatatlan kérdés, de ha muszáj, azt mondanám, hogy a szorgalmi időszak kb. 2, a vizsgaidőszak meg 7 persze ha az ember komolabban veszi év közben, jobban közelít egymáshoz a két szám, de én pl. munka miatt egyátalán nem tanultam most 3. félévben és mindenem meglett, bár van köztük 2-es is.

2014. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!