Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia BA: ELTE vagy...

Pszichológia BA: ELTE vagy Károli?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás? Az MA képzést már mindenféleképpen az ELTE-n folytatnám.

2014. jan. 30. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elmúlt héten vagy öt-hat ilyen kérdés volt, azóta se lettek új válaszolók, kb ugyanazt tudnánk megint leírni...
2014. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AlinaHella ***** válasza:
Én múlt pénteken voltam a Károlin, ott egy srác mondta (igaza is van szerintem), hogy nem érdemes egy helyen végezni az ma-t és a ba-t, mert egy ideig ugyanazt tanulnád. Közel ugyanazok a tanárok oktatnának, és minden suli erősebb valamilyen téren. Első félévben felhúznak, ha az új suliba mész az adott téren, viszont ha maradsz, akkor nem kapsz más területen erősebb képzést. Szóval ha biztos az elte, akkor szerintem a Károli. De nem beszélnélek rá semmiképp, mert én is oda tartok. : D
2014. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, aki az ELTÉn akar MA-t annak jobb esélyei vannak a felvételinél, ha ott végezte a BA-t is.
2014. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: ha jó felvételit ír... azért a szkmai önéletrajzot, a felvételit és a saját munkát is nézik, főként hogy elég sok hely van.

Mondjuk nekem pont utolsó helyen van az elte ma.

2014. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!