Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes Gimnázium (...

Zilla99 kérdése:

Karinthy Frigyes Gimnázium ( Pest,18. kerület), Szóbelije hogy zajlik, mennyi idő?

Figyelt kérdés

Valaki lécci elmondaná bővebben, mit kérhetnek tőlem a szóbelin? Milyen hosszú (idő)? Mire készüljek?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 12. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nem tudod megnézni a honlapon vagy elmenni megkérdezni???????????

am. : tételt kell húznod . nem tudom pontosan mit mert nem oda megyek de asszem magyar meg matek

-.-

2014. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves első válaszoló! Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj. Ilyen egyszerű. Főleg ne, ha amúgy sem tudsz semmit.

Kedves Kérdező! Én sem tudok sokat, de annyit igen, hogy matekon tételt kell húzni. Általában egy megoldandó feladat van, illetve Igaz/Hamis kérdések és ezeket meg is kell indokolni. Hogy mennyi ideig tart azt nem tudom.

Magyaron egy képet adnak és arról kell beszélni. Ott állítólag nem kell lexikális tudás. Sajna én is csak ennyit tudok...

2014. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyaron idén vers is lesz. ;)
2014. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, ha fennt lenne, nem kérdeztem volna meg!

A többieknek köszönöm!

3. kommentelő, hogy érted a verset? Mondani kell verset, vagy mi?

2014. febr. 13. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Már kint van egy 3 nap szóbeli beosztása
2014. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy nélkül
2014. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, adni fognak verset, és gondolom arról kell beszélni, de pontosan én sem tudom...
2014. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm, már tudom mikor megyek
2014. febr. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!