Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki az egyetemi...

Van itt olyan, aki az egyetemi tanulmányait idegen nyelven (itt főleg az angolra gondolok) végzi itthon?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy idén érettségizem és mindenképpen valamilyen gazdasági irányba szeretnék menni. A nemzetközi gazdálkodás, vagy pedig a gazdálkodási és menedzsment jöhet szóba. Láttam, hogy ezek a a szakok a Corvinuson indulnak angol nyelven is és elgondolkodtam a dolgon, viszont nem tudom mennyire lenne értelme. Az angol tudásommal semmi baj, éltem kint egy tanévet Amerikában. valaki esetleg tudna nekem erről mondani pár szót?

2014. febr. 12. 18:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!