Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi lesz szerintetek a...

Mennyi lesz szerintetek a SOTE-ÁOK ponthatár (állami) idén?

Figyelt kérdés
És a többin? (Szeged, Debrecen,Pécs) Tudom, ez fugg majd az erettsegik nehezsegetol es az eredmenyektol, csak kivancsi vagyok ki mit gondol.

2014. febr. 15. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

392

Szeged 423

Debrecen 442

Pécs 420

2014. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 2 kötelező emelt érettségi miatt, indokolt lenne a csökkenés olyan 410-415-re..

Bár egy kórházban dolgozom és a műtősnők szerint emelkedni fog. Én a stagnálást vagy a csökkenésre voksolnék, ha tavaly kevesebben jelentkeztek, mint tavalyi előtt, szinte biztos, hogy nem emelik

2014. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem emelkedni fog a ponthatár. De ez tényleg csak találgatás..biztosabbat csak 1-2 hónap múlva lehet mondani. Mindenesetre szerintem annyi nem lesz, mint régen volt. Max 430-ig megy fel. Vidéken is emelkedésre tippelek. Debrecen lehet, hogy nem változik, viszont a két legalacsonyabb biztos nőni fog jó pár ponttal. Szerintem 400 +/-5 pont körül fognak mozogni a vidéki ponthatárok.
2014. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
400-405 vidéken, SOTE-n max. 430.
2014. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pesten szerintem nem igazán fog változni, szerintem 430 a max. ameddig felmegy, főleg azért, mert amíg csak 1 emelt kellett, akkor mozgott 435 körül. Vidéken számítok esetleg nagyobb emelkedésre, Pécsett és Szegeden nagyon lecsökkent tavaly a ponthatár, de idén talán többen bátorodnak fel épp emiatt. Persze elég egy viszonylag könnyű emelt és rögtön emelkedik mindenhol.

Te mire számítsz, hová jelentkeztél?:)

2014. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló de vicces fiúcska :D :SSS
2014. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!