Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ra lehetoseg hogy nyelv...

Van ra lehetoseg hogy nyelv tanar legyek? (kulfoldon eltem, es a kozepiskolat itt teszem le az iden! )

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek, es 7-ik osztalyig kituno tanulo voltam, tudom nem sokaig, de az az igazsag hogy kulfoldre koltoztunk ki. Azota itt tanulok es itt is jok az eredmenyeim. Ugyvednek akartam tanulni itt, de tudom hogy nem fog sikerulni barmennyire is szeretnem, mert a csaladom idegroncsa tesz szo szerint.


A tervem az hogy haza megyek, es leszek egy angol, spanyol tanarno mondjuk egy kozepiskolaban.


Hogyan valosithatnam meg?


Kozepiskola utan tervezem, hogy "haza latogatok" aztan nem jovok vissza, hova kene jelentkeznem hogy tanar lehessen belolem? Elfogadnak a kulfoldi kozepiskolas bizonyitvanyt? (Canadai)


Tudom hogy nagyobb lehetosegek varhatnanak itt ram, meghogy otthon elni kesz ongyilkossag, de az is az hogy mindennap b**ott pofaval kelek fel mar evek ota.


Meg akarom probalni a tanarit! Lehetosegek?


2014. febr. 17. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:

ja es mennyit tudnek vele keresni?

kozepiskolaban vagy altalanos iskolaban? Magas szinten beszelek angolul, hiszen angol nyelven teszem le az erettsegit is, a spanyolon meg majd pofozok egy kicsit de az elso evembe 90 % ertem el a masodikba meg 86 % szoval erdemes lenne tovabbfejlesztenem, vagy mondjuk munkat vallani valahol ahol spanyolul beszelnek.

2014. febr. 17. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom-

Pont most járt le a jelentkezési határidő a felsőoktatásba (tizenötödikén éjfélkor)-

Így már csak jövőre tudsz jelentkezni vagy nyár végén

valamelyik "fizetős" képzésre

2014. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pedig meglesz az érettségid, azt úgy tudom, honosíttatnod kell először
2014. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy szörnyű jogi szaknyelv, amit itt találtam, de lényeg, hogy elfogadják a bizonyítványt, csak kérvényezni kell. [link]

Utána el kell végezni egy ötéves egyetemet. Az iskolai tanárok nem keresnek sokat, a gyerekek nem szorgalmasak, az élet depressziót keltő, úgyhogy Kanadában ügyvédként jobban járnál. Nem kell neked a szüleiddel egy városban élni, ha el tudod tartani magad.

2014. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ide jelentkezz a jogra

(csak elég magasak a ponthatárok)

2014. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat en meg a legrosszab remalmomban se gondoltam volna hogy, ennyire alabecsulik a nyelv oktatast, pedig Magyarorszagon mindenki azon sirankozik hogy milyen szar a nyelvoktatas! Nahat!


Koszi a valaszokat!

2014. febr. 19. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!