Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly előtt szeptember óta...

Tavaly előtt szeptember óta miért nem bírják ki küldeni a diákom?

Figyelt kérdés
Nem igaz, be íratkoztam érettségi utáni szakmára ami két éves, már a 2. évembe vagyok, Áprilisig fogok járni, és első év elején szeptemberben mentem el diákot csinálni, ki is lett fizetve és azóta se kép se hang, az okmány irodába nem tudnak ezzel mit csinálni, mert az iskola csinálja, az iskolába nem tudnak ezzel mit csinálni, az oktatási hivatallal van valami, hát nem igaz, pénzt adtam ki valamiért és nem láttam ebből semmit, mit nem bírnak másfél év alatt megcsinálni? úgy fel jelenteném őket..

2014. febr. 20. 12:05
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem az iskola csinálja. Feljelenteni persze lehet, de értelme nem sok van. Hátrány nem ért, gondolom kapsz igazolást arról, hogy bent a kérelmed, ami pont úgy működik, mint az igazolvány.Ne húzd fel magad miatta, nem érdemes.
2014. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reptoid ***** válasza:

Csekkold le itt, hogy hol jár.

[link]


Egy elgépelt születési név, anyja neve, lakcímeltérés (rákóczi vs. ii. rákóczi), nem jó fotó, akármi meg tudja akasztani hónapokra a folyamatot, aztán oda-vissza dobálják az igénylésedet, míg valahogy el nem jutnak újra hozzád, hogy javítsd az adatokat.

2014. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!