Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF! TANDÍJ BEFIZETÉS HOGY...

Linusss34 kérdése:

BGF! TANDÍJ BEFIZETÉS HOGY TÖRTÉNIK? SEGITSÉG!

Figyelt kérdés

hallottam 3 féle befizetést, félévenként, valaki

irja légyszives, h neptun ren dszerben például hogy zajlik, v átutalással ??



2013. aug. 17. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a világ megérett a pusztulásra.
2013. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kell lenni egy gyűjtőszámlaszámnak (pl. a Neptun elején van gyűjtőszámla tájékoztató), az adott sulié ahova felvettek, (központi számlaszám) oda kell utalnod a tandíj összegét.(ettől még nincs befizetve!!)Az átutalásnál a közlemény rovatba fel kell tüntetned a Neptun kódodat, neved, címed. Ez nagyon fontos, mert különben az egyetem nem tudja rákönyvelni az egyéni számládra az átutalt összeget.

Amikor az egyetem rákönyvelte a egyéni számládra az összeget jön egy üzenet a Neptunban. (kb.utalás után 1-2-3 nap mire ez megtörténik)

Ekkor tudod befizetni a tandíjat a Neptunon keresztül, hisz már van az egyéni számládon pénz.

Neptun/pénzügyek/befizetés

2013. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
BGF oldalán nem találok semmi ilyet, gyüjtőszámlaszám lehet, a BGF sima számla száma?
2013. aug. 18. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor lépjél be a Neptunba.

Pénzügyek/befizetés menü. A tételek kiválasztása pontnál, kell lenni egy gyűjtőszámlaszámnak! Oda kell utalnod.

Az sem árt, ha szintén a pénzügyek/beállítások menüben

Új bankszámlaszámot rögzíted értelemszerűen.(ahonnan utalni fogsz)

2013. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Belépsz a neptunba-->Pénzügyek, Befizetés, kiválasztod az aktuális félévet, rámész h listázás és alul kidobja a tandíj összegét, kipipálod a kis négyzetet és befizet
2013. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen de ha diákhitellel akarja intézni a dolgot, akkor regisztrációig ezt nem tudja megtenni.
2013. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 meg mindig igy mukodik? Barki aki tudja, segitsen!
2020. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

#7 nekem is bge-re kell fizetnem! :D

sikerült rájönnöd, hogy ugyanígy volt-e?

2020. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8! Nincs gyujtoszamla akarmi.. Neptunban kiirjak a tetelt, ramesz hogy befizeted, atiranyit az otp oldalara es fizetsz.
2020. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen végül így sikerült köszi
2020. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!