Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi tudományegyetem...

Szegedi tudományegyetem mérnöki kar. Milyen a kollégium? Csak a szakkollégiumba mehetek, nincs szegeden más koli, ahová felvennének?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat, a tarsasag jo, ha bulizos vagy valoszinu tetszeni fog, vannak hetente kolis bulik. A tanulas azert eleg nehezjes, egyreszt a szobak kicsik es van ahol a 3 fore csak ket iroasztal es 2 szek jut. A lamberia lyukas, a padlo kopott, a tusolok harmadaba tusolo rozsa sincs. A koli elegge lelakott szepen szolva. Mellette szol, hogy olcso, 9300 ft havonta. Jol gondold meg hogy dontesz. Ha a tanulas is cel, en nem ezt valasztanam. Kijottem alberletbe en is, de amugy elso ket honapot ettol az evtol kezdve akkor is ki kell perkalni, ha az elso heten kikoltozol. (A tarsasag fele felev alatt lecserelodik, ezt akarja lassitani ez az intezkedes)
2015. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!