Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László gimnázium, ez...

Szent László gimnázium, ez most komoly?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és jelentkeztem pl a Szent László gimibe, 80 pontos lett az írásbelim és még csak szóbelire se hívtak be :S ez komoly??? 80 ponttal még csak be se hívnak? Szerintetek ezek után a Madáchba meg a Berzsenyibe lesz még esélyem? Köszi a válaszokat!

2014. febr. 21. 00:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hatalmas volt a túljelentkezés.. Barátnőm is nyolcvan pontot írt, és nem hívták be angolra. Te melyikre mentél volna?

Még lehet esélyed. Bár nem tudom, mennyire felkapott az a két iskola, de a László nagyon szigorúan megszabta, hogy hány embert hív be.

Sajnálom, hogy nem hívtak be. :(

2014. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha haladó angolra jelentkezel a Madáchba tuti van esélyed.Tavaly 207-től hívtak be szóbelizni, és 2.5 osztály indul idén.Ott ma délután lesz fönt a behívottak névsora.A Berzsenyit nem ismerem.A Laciba engem behívtak 89-es központival,harmadiknak meg a Madáchot jelölöm.
2014. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Én úgy számolom, hogy 76 pontos felvételi és max. hozott pont a behívási határ. A 80 ponttal be kellett volna hívni téged, de ezek szerint sok vesztett pontod van a hozottaknál.
2014. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Hány pontot értél el Lacis számolás szerint? Én 68,9et, de engem se hívtak be. Bár én töm.kom. -ot jelöltem.
2014. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen, tömkomra 70,6 pont kellett volna.. Mást jelöltetek? :/
2014. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Nem.. :( Most már kicsit bánom, hogy nem jelöltem németet is, de így jártam végülis.. Remélhetőleg másik sulival se járok annyira rosszul. :) Meg amiatt voltam mérges, hogy mindegyik tagozatra behívtak volna, (pedig angolt nem is tanulok) csak pont arra nem, amire szerettem volna. Pár pontot igazán elérhettem volna még..
2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem 74 pontos lett a központim és max pontszámot vittem. A számolásuk szerint 0,3 pont kellett volna, hogy behívjanak. De legalább a tömkom megvan.

Amúgy valóban elég durván felkapott suli lett, aggasztó ...

2014. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6, sajnálom.. :/

#7, melyik tagozat volt, amire nem hívtak be? A tömkomhoz gratulálok :)

2014. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Az angol volt az.
2014. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szent laci le van sz**va! A madachba (ami sokkal jobb) behívtak a haladó angolra és 222 pontom van a ponthatar meg 212 szoval meg tobb pontom is van :)
2014. febr. 21. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!