Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni, szegedi, miskolci...

Debreceni, szegedi, miskolci jogi kar, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Csak ezek jöhetnek szóba!Légy szives most tekintsünk el attol,h miért akarok jogot tanulni,és miért ezeken a helyeken.Kérlek,csak a kérdésre válaszoljatok!elöre is köszönöm!

2014. febr. 21. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül a szegedi a jobb.


De az első mindenképp az ELTE.

2014. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oktatás tekintetében mindenképp Szegedet ajánlom (az eltével kb egy szinten van minősített oktatók, versenyeredmények, stb tekintetében), viszont maga az intézmény nem minden tekintetben tökéletes, szeretnek keresztbe tenni a hallgatóknak (és ez alatt nem csak azt értem, hogy szemét vizsgáztatók vannak - azok vannak mindenhol). Munkavállalás szempontjából is sok helyen inkább Szegedet preferálják, meg általában még Debrecent ezek közül(de ottani ismerősöm elmondása szerint ennél is szívatják a népet), Miskolc inkább abban a régióban felkapott, sok információm nincs róla - ettől persze még nem rossz intézmény, csak ahol én mozgok, az kicsit máshol van, gondolom ez lehet az oka.

De alapvetően mindenhol meg lehet tanulni mindent, és úgyis nagyobb részt a szakvizsga előtti tapasztalati munka számít majd. Érdemes elmenni nyílt napokra, mérlegelni a lakhatási lehetőségeket, utazást, egyéb tényezőket és lehetőségeket, szak melletti képzési lehetőségeket, esetleg diákmunkákat, te tudod, mire van szükséged, kereted, igényed.

2014. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen Szeged a favorit. De ha esetleg meggondolnád magad, válaszd inkább a Pázmányt, az a tuti.
2014. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van még a Széchenyi Egyetem (Győrben)
2014. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerősöm Debrecenbe járt jogra

Szerinte jó volt

2014. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szóval szinte mindenki a szegedi mellett foglal állást.
2014. febr. 22. 01:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Pázmány!
2014. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már többször feltettek ilyen kérdéseket.

Azért nem mérvadó, mert akik válaszolnak azok azt ismerik ahova járnak (jártak) s a többivel nincs összehasonlítási alapja... Vagy ha van, akkor meg onnan ahonnan kirúgták pl. nem hiszem hogy érdemi kritikát tud mondani - elfogulatlanul...

Én Debrecenbe jártam - szerintem magasan az a legjobb!

2014. dec. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!