Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnöknek tanulok. Miért van...

Mérnöknek tanulok. Miért van az, hogy a debreceni egyetemet lehúzzák mikor a ranglistán a debreceni egyetem bejutott a legjobb 700 közé a BME pedig nem?

Figyelt kérdés
BME-re járok de lehet átmegyek a debreceni egyetemre, érdekelne,hogy miért húzzák ennyire le.

2012. szept. 30. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A DE nemcsak mérnököket képez. Más szakokból tényleg kiemelkedő, de a BME a legjobb az országban műszaki képzésből.
2012. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvosi miatt jutott be a debrecen, nem a mérnök ifósok miatt.
2012. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, de akkor is összességében nem lehet rossz vagyis nem értem,hogy akkor miért húzzák le ennyire, nyilván a BME kiemelkedő de hátránnyal indulok ha debrecenit végzem?
2012. szept. 30. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azt mondják hogy a debreceni egy szar műszaki szempontból. Amúgy valszeg azért jutott be mert ott többmindent lehet tanulni mig BME-n főleg műszaki dolgokat. De igy van ahogy mondják, a 3 top egyetem műszaki szempontból: BME, ME, SZIE
2012. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!