Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László...

A Kőbányai Szent László Gimnáziumban a tömegkommunikáció milyen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a szabadidő felejtős. 78,8 pontom van, be is hívtak szóbelizni, de elbizonytalanodtam. Egy ismerősünk oda járt, de csak egy évet, mert nagyon nem bírta. Minden választ szívesen fogadok, de leginkább azoktól kérdezem, akik oda járnak/jártak, vagy ismerősük jár/járt oda. Előre is köszönöm.

2014. febr. 22. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jelentkeztem oda, 80,6 pontom van de nem igazán szeretnék oda menni. De ha hallok nróla valamit, írok. Te mikor mész szóbelizni?
2014. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedden.Te?
2014. febr. 22. 19:30
 3/11 anonim válasza:
Én fogadóórán voltam ott és azt mondták hogy ha hívnak akkor menni kell, ha mész lesz olyan hogy este 8 kor kell menned és 11 re hazaérsz.
2014. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm médiás,és elég pörgős az életük,viszont tiszta buli.:D Meg sok óráról ellógnak,mert forgatni hívják őket.:)
2014. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Socaran ***** válasza:
Én is jelentkeztem oda,de nem elsőnek van beírva.Úgy hallottam másoktól nagyon jó a közösség.Ez meg hogy a szabadidő felejtős nem igaz.Én is most le vagyok kötve,mégis van szabadidőm :D Nézz utána sok kérdés van róla itt!
2014. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Socoran angolból mikor szóbelizel?
2014. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Socaran ***** válasza:
Holnap 2 óra a tömkom és most jöttem az angolról
2014. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ėn holnap megyek 9-re.Mesélj mi volt?
2014. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Socaran ***** válasza:
Először húzni kellett egy szöveget és adtak időt átnézni.Utána kérdeztek a szövegről,és kérdezték még hogy milyen igeidők vannak benne.Alakíts szenvedő szerkezetté egy mondatot stb.Utána húzni kellett egy képet el kellett mondani mi van rajta és utána azzal a témával kapcsolatban kérdeztek.
2014. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendesek voltak?Hány pontod van angolra?
2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!