Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnázium szóbeli...

Szent László Gimnázium szóbelije?! FONTOS!

Figyelt kérdés

A tömegkommunikációs szóbelin nagyjából mit szoktak kérdezni, mennyire kell ismerni a médiát ?? (tavaly mi volt?) Milyen viselkedést/ öltözködést szeretnek ott?

(Hétfőn fogok menni....)



2014. febr. 22. 21:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem nem fognak nagyon belemenni a médiába, inkább a mostani történéseket fogják kérdezni. Én ingbe megyek.
2014. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2014. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én lány
2014. febr. 23. 14:37
 4/13 nagyzsani válasza:

Sziasztok engem is érdekelne:)

én először az angolra akartam menni de 3 pont hiányában nem vettek fel :)

és most behívtak szerdára a tömkomra.

Érdekel a tagozat de keveset tudok róla:)

milyen nyelveket tanulnak ?heti mennyit? mikkel foglalkoznak? milyen elvárások vannak?

ha valaki tudna segíteni megköszönném :)

neked meg sok sikert holnapra :))

2014. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, nektek is sok sikert!

0. évben van nyelvi és informatikai előkészítő, az első nyelv az angol, de németet is lehet haladó szintről tanulni. Az iskola után elvileg már simán meg lehet szerezni két nyelvből a középfokú nyelvvizsgát.

Én ennyit tudok (remélem nem írtam nagy hülyeséget...) egyenlőre.


Különben azt még le tudná írni valaki, hogy mit kell vinni szóbelire? (Pl.:oklevél, érem, füzet...) Mert erről nem tudok semmit ...

2014. febr. 23. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,akkor elég sok angol órájuk van,mivel 0.évfolyam.Valami 10-15..? Oklevél,ellenőrző,meg azt hiszem diákigazolvány kell. De szerintem mindent kiírtak a honlapra.
2014. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Socaran ***** válasza:
Én ma voltam angol szóbelin ott nem kértek semmit okleveleket megnézték ha akarok de semmi különös,ellenőrzőt meg ki sem nyitották.Nem kértek igazolványt sem :D Én holnap megyek tömkomra írd le mi volt pls :D Sok sikert!
2014. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És angol szóbelin mi volt?

Képről kellet beszélni ugye?

2014. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Socaran ***** válasza:

Egy másikba leírtam de tessék.


Először húzni kellett egy szöveget és adtak időt átnézni.Utána kérdeztek a szövegről,és kérdezték még hogy milyen igeidők vannak benne.Alakíts szenvedő szerkezetté egy mondatot stb.Utána húzni kellett egy képet el kellett mondani mi van rajta és utána azzal a témával kapcsolatban kérdeztek.

2014. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát sikerült jól elnéznem a táblázatot... úgyhogy ma német szóbelim volt, holnap megyek médiára. Különben németen húzni kellett egy szöveget, amit egy kis felkészülés után el kellett mondani németül a saját szavaiddal, a tanár segített kérdésekkel , ha elakadtam. Aztán témakört kellett húzni és arról beszélni. Rólam egyáltalán nem kérdeztek , az okleveleimet, füzeteimet se nézték meg, az ellenőrzömben is csak azt, hogy melyik iskolába járok.
2014. febr. 24. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!