Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey vagy Szent László?

Kölcsey vagy Szent László?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Behívtak az Eötvösbe, de kell számolnom azzal hogy esetleg nem vesznek fel, mert sok a jelentkező. Ha így lesz, akkor melyik sulit válasszam? A Kölcsey Ferenc Gimnáziumot (Bp) másodiknak jelöltem meg, a Szent Lászlót hátrébb, de ugye lesz még a módosítási lehetőség. Kölcseyben a francia kéttannyelvűt, meg még más osztályokat, a Szent Lászlóban az emelt angolt, és a rajzot is, de azt utolsónak. Szerintetek?



2014. febr. 23. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szent László emelt angol, majd Kölcsey angol, vagy kéttannyelvű és a rajz maradjon utsónak. De ezt neked kell eldöntened, ha nem vesznek fe az Eötvösbe akkor a pontjaid alapján a többi iskola még esélyes, állítólag nem érdemes módosítani, mert úgyis a pontjaid döntenek, hogy hová lesz elég, majd ha kijön az ideiglenes lista akkor tudsz még gondolkodni rajta :)
2014. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mikor kell menned az Eötvösbe?
2014. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
12:56 : Március 4-én.
2014. febr. 23. 13:12
 4/18 anonim ***** válasza:

Az még messze van

De a másik helyre is behívtak? (Szt. László)

2014. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A Szt. Lászlóban jövő héten vannak a szóbelik
2014. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
SzL-ba keddre hívtak be,Kölcseybe is.
2014. febr. 23. 18:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Ėn is kedden megyek a Laciba.Hány pontod van az emelt angolra?
2014. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
10:24: 69 lett, sajnos matekkal rontottam...:/
2014. febr. 25. 10:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a szóbelitek?nekem szarul
2014. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Idén elég erős a mezőny.Számolni kell sajnos azzal,hogy a Laciba 80 pontos központi alatt nem nagyon hívtak most be szóbelizni.Ergó hacsak nem 85-90pontosat írtál,akkor szinte lehetetlen lesz bekerülnöd az Eötvösbe. Szerintem azért hagyd meg elsőnek,bár te tudod....Másodiknak meg az emelt angolt a laciban.Csak a második helyről nem hinném,hogy bekerülsz idén.Hány pontot írtál a központin,és kb milyen lett a Laciban a szóbelid?
2014. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!