Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvösben szóbelizők! Milyen...

Eötvösben szóbelizők! Milyen volt a szóbeli?

Figyelt kérdés
Miket kerdeztek? Pontosan hogy zajlott? Mennyi ideig tartott? Minden érdekel!! Főleg a töri és az angol lenne fontos nekem, de bármelyik más tárgyból zajló szóbeliis érdekel! Hallottam rossz tapasztalatokat is, de nem tudom hogy mennyi igaz belőlük. Nagyon izgulok!! A válaszokat pedig előre is köszönöm:))

2014. márc. 1. 13:43
 1/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Az egyik barátnőm nagyon rosszakat mesélt. A tanárok sosem mosolyogtak és nem voltak szimpatikusak.. nagyon félek hogy nekemis ők lesznek!
2014. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most mész?
2014. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek.. Miből szóbelizett a barátnőd??
2014. márc. 2. 09:13
 4/8 anonim válasza:
Magyarból. Te miből? Holnap mész? Sok sikert!!!
2014. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én töriből és angolból, de igazából én is magyarból szerettem volna.. Remélem hogy velem máshogy lesz, és talán kifogok egy kicsit kedvesebb tanárt:)
2014. márc. 2. 11:20
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én is töriből szóbeliek, holnap. Tudsz majd írni milyen volt? :) Amúgy egyik oda járó ismerősöm azt mondta, hogy az ő osztályfőnöke is szóbeliztet és nagyon nagyon aranyos, remélem őt fogtad ki! :D
2014. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hatodikos vagyok, magyarból szóbeliztem, múlthét hétfőn. Kedvesek voltak a tanárok. Bementem, húztam egy tételt, volt idő belőle felkészülni utána pedig kérdéseket tettek fel a szöveggel kapcsolatosan. A végén magamról kellett beszéljek.

Nektek hogy sikerült?

2014. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is szóbeliztem, nekem nem számított, mert már úgyis felvettek egy jobb iskolába, de azért elmentem. Hát lehet, hogy ezt csak én fogtam ki, de nekem borzalmas volt, teljesen más kérdéseket tettek fel, mint ami a lapon volt. És még csodálkoztak, hogy nem tudok válaszolni. A legtöbben biztos aranyosak, valószínűleg én ezt fogtam ki.
2014. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!