Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények: kereskedelem és...

Vélemények: kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés

érdemes erre a szakra menni? és ha igen hova?

a matek mennyire nehéz itt egy év teljes kihagyás után?

akik ide járnak szeretik? mennyire nehéz elvégezni?

milyenek az órák stb.?

bocsi a sok kérdésért a válaszokat élőre is köszönöm:)



2014. márc. 9. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szakközépbe tanulom ezt, most fogok érettségizni, heti 8 ilyen órám van, gyakorlatom nincs belőle. Könnyű tantárgy szerintem, mert az egész tök logikus. A legbonyolultabb matematikai számítás itt a százalék számítás. Ha később ebben szeretnél elhelyezkedni, az angolra gyúrj rá, mert egy-két megnevezés angolul van. Amúgy én végülis szeretem, csak nálunk unalmasak az órák. Főleg mikor 4 van egymás után, és végig írunk a füzetbe, vagy számolunk... De egyáltalán nem nehéz. Viszont nem tudom, hogy ezzel később hol lehet elhelyezkedni.
2014. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!