Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy 17 vagy egy 33 fős osztály...

Egy 17 vagy egy 33 fős osztály a jobb?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ez dönti el hogy hova megyek csak érdeklődni szeretnék hogy ki mit tapasztalt? Mik az előnyei és hátrányai? Gondolom egy magasabb létszánú osztályban nehezebb öszpontosítani az órákon.
2014. márc. 12. 18:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem baj.:)) Hát nem tudom.. szerintem mindegyik jó valamiért.:)
2014. márc. 12. 18:49
 12/15 anonim válasza:
szia:) nekem is ilyen fele-osztályom van 18- emelt német(én németes vagyok) 18-emelt matek angollal. Hetente 10 orát vagyunk külön. A német órák,infó, gépírás jók mivel a tanár ugye jobban tud összpontositani mert kevesebben vagyunk. A németesekkel baromi jóba vagyok a matekosokkal pedig alig beszélgetek.Folyton megy a vita a két "osztályrész" között. Ez jövöre még rosszabb lesz (11-ikbe), mert akkor matek meg ugye a nyelv is külön lesz és kb heti 12-14 orát leszünk külön. Van előnye meg hátránya is:))
2014. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát igen.. nekem az nem tetszik hogy így külön lennénk. Mintha két külön osztály lenne. Köszönöm a választ!:)
2014. márc. 12. 19:05
 14/15 anonim ***** válasza:
[link] tessék, itt egy 16 fős osztály :) Az az előny benne, hogy a pedagógusok többet tudnak figyelni egy tanulóra.
2014. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jujj csak két fiú van benne.:D értem.:) köszönöm!
2014. márc. 13. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!