Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arra hogyan reagáljak, ha egy...

Arra hogyan reagáljak, ha egy tanár ezt mondta nekem?

Figyelt kérdés
Nincs szüksége ma ilyen gondolatokra ennek a világnak, amelyek nekem vannak, mivel túl konzervatív vagyok. Jó lenne megszabadulni tőlem, ezáltal a világnak lenne könnyebb. Nem szabadna élnem ebben a korban ilyen morális értékrenddel és ennyire konzervatív életfelfogással.
2014. márc. 26. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg, hogy te szerinted meg a neo liberális faxkalap tanároknak van leáldozóban mostanság és igenis szükség van a konzervatív értékrendre, mert nagyon mélyre süllyedt a világ, lassan mélyebbre, mint annak idején a maúnika show volt.
2014. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szép gondolat, de sajnos a dolog nem ilyen egyszerű. Azt is mondta, hogy próbáljak normális pofát vágni, mert ha ilyen a kinézésem akkor mindenhol át fognak verni. Nem felel meg szerinte a külsőm az átlagnak, ezért majd mindenki a pofámba röhög. Így szerinte nekem sok bajom lesz majd a későbbiek során. Ha visszabeszélek is másoknak akkor úgyis röhögnek majd, mivel az én szelíd és jó arcú jelenlétem kinek kell ebben a vad világban.
2014. márc. 27. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele

Egy idióta lehet

2014. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mondhat ilyet egy tanár

(főleg, hogy az ember még abban a korban változhat is)

Meg senki nem tehet arról, hogy néz ki

2014. márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért ne tegyünk egyenlőséget a liberális (gondolkodó) és a faxxxkalap között ... tudom h manapság ártalmas a gondolkodás, és a sablon-konzervativizmus dívik nálunk, de őszintén remélem, legtöbben csak a szerepüket játsszák.


egyébként milyen a nézésed, ami miatt ilyet mondott?

2014. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán időnként kissé esetlennek tűnhet, mást nem tudok mondani.
2014. márc. 27. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!