Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezhet erre a tanár?

Kötelezhet erre a tanár?

Figyelt kérdés
Történelem témazáróról van szó. Megírtam, beadtam. Aztmondja, elkeverte, nem találja. Azt akarja, írjam meg újra. Kötelezhet erre, ha én már egyszer megírtam? Nem az én hibám, hogy elvesztette, mert figyelmetlen volt.

2014. márc. 17. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül iskolába járni kötelező, amíg az ember ki nem lép a tankötelezettségi korból. Ha te nem akarsz dolgozatot írni, nem írsz, persze ennek függvényében osztályoz a tanár.


Én inkább örülnék ennek a helyzetnek; valószínűleg (ha már ő volt a hibás) nem fog másik dolgozatot szerkeszteni csak neked, így te tudod a kérdéseket, könnyebben tudsz készülni a dolgozatra.


Másik szempontból, ha nincs elég jegyed, mindenképp kell valahogy jegyet szerezned, így inkább így szerezz jegyet, mint máshogy, amire esetleg nem tudsz úgy készülni, ahogy jó lenne.

2014. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miután köteles megmutatni és kijavítani a dolgozatot, ezért nyilván ha ezt nem teszi, eleve nem kell kérned a jegyet, tehát valószínűleg erre sem kötelezhetne. Nem tudom hova jársz, de szinte biztos, hogy nem fog senkit érdekelni, ez a jogod. Sajnos. Szemétség, velem is volt már ilyen. Elvileg nem szabályos, de hidd el, ha panaszkodsz-akárhogy igazad van- valószínűleg nem ér semmit.
2014. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy van egy olyan sanda gyanúm, hogy be se adtad, ugyanis annak, hogy egy tanár pont egy dolgozatot tesz máshova, mint az összes többit, és ráadásul nem is tudja, hova, igen csekély. Mivel témazárójegynek lennie kell, meg kell írni ugyanúgy, mintha hiányoztál volna.
2014. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!